Miot G-Bis - Arabica i Fado

Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

Cudna przyszła mamusia. A mi to by się podobała taka kopia mamusi z jajeczkami <mrgreen> tzn. kocurek tak fajnie ciapkowany. Trzymam kciukasy :ok:
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Sonia pisze:Cudna przyszła mamusia. A mi to by się podobała taka kopia mamusi z jajeczkami <mrgreen> tzn. kocurek tak fajnie ciapkowany. Trzymam kciukasy :ok:
No niestety, 3 kolory są tylko dla babeczek przeznaczone <lol>

A szkoda...
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Ale niebieska szylkrecia może być :) Tylko liliowej na pewno nie będzie. Przecież Gatta jest niebieską szylkretką, właśnie z takiego samego układu :)

A kocurek co najwyżej dwukolorowy, chociaż jakby mi się taki nienormalny szylkrecik urodził byłoby fajnie :)
Awatar użytkownika
Sonia
Agilisowy Rezydent
Posty: 16876
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:51
Płeć: K
Skąd: Orzesze

Post autor: Sonia »

No faktycznie, zapomniałam, że to babeczki tylko 3 kolorki mogą mieć <lol>
A ciekawe czy czarnulek jakiś może się trafić? Fajny by był taki wielki miś, jak Fado, tylko w czarnym kolorze :kotek: Zresztą, jakiekolwiek kolorki się pojawią i tak będą wszystkie cudne, bo jak może być inaczej po takich rodzicach :-)
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Re: Miot ? - Arabica

Post autor: Mago »

Dorszka pisze:Specjalnie dla Mago. Nie ma czasu na zdjęcia, brzuchy nie są szczególnie pękate, poza tym jeszcze miesiąc - ale żeby NIEKTÓRZY już mnie nie męczyli, wstawiam, co mam
NIEKTÓRZY są bardzo, bardzo ale to bardzo wdzięczni <mrgreen>

Przyszła mamusia wygląda cudnie <zakochana>
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

tu tez spokojnego porodu zycze, zwlaszcza ze pewnie wsparcia bedziecie potrzebowac
bedziesz badac krew z pepowiny?
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Na razie nikt mnie nie przekonał, że to na 100% da się zbadać - jestem wstępnie umówiona z lekarzem, który twierdzi, że potrafi określić grupę krwi u maluchów, ale jeszcze jestem przed rozmową, jaką metodą chce to robić. Jeśli mnie przekona, ze można to zrobić bez pomyłki, na pewno skorzystam, ale przygotowana jestem na separację. Matką zastępczą miała być Borgia, niestety... Clara jeszcze się nie odblokowała - w przyszłości pewnie wykorzystam Ino, ale to dopiero od następnego miotu. Wszystkie 3 kotki bardzo się lubią, liczę więc na wspólne ruje <mrgreen>

A teraz - zbieram siły i przygotowana jestem na kilka nieprzespanych nocy :kotek:
kinus
Hodowca
Posty: 1023
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:31
Hodowla: Kabrirus*PL
Kontakt:

Post autor: kinus »

ja moge tylko potwierdzic, ze ten test, ktory Tobie pokazywalam, jest 100% zgodny
sprawdzalam z krwi i z wymazu
tylko nie wiem, czy krew w pepowinie nie bedzie matczyna
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Tak, chodzi dokładnie o krew - co do testu nie mam wątpliwości. O tym będę rozmawiała z lekarzem - czy będzie w stanie "zdobyć" krew, która w 100% będzie krwią kociaka a nie matki :)
Awatar użytkownika
koteczek555
Posty: 145
Rejestracja: 23 maja 2010, 15:25
Kontakt:

Post autor: koteczek555 »

Ale cudowna mama <serce>
Zablokowany