BonBon & Chester

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Post autor: EDZIA »

Drodzy,

Zacznę tak: cokolwiek napiszę to i tak będzie źle ;-(

Niestety muszę poszukać nowego domu / nowych domów dla moich kociastych.

Chciałabym żeby nadal mieszkały razem ale zdaję sobie sprawę, że może być z tym ciężko. ;-(

Przepraszam, że nie rozpisuję się o powodach tej decyzji.
Myslałam o tym od dłuższego czasu i wydaje mi się, że tak będzie najlepiej dla nas wszystkich (a szczególnie dla kociastych) ...

Przegrałam walkę / Poddałam się / Juz nie mam siły :-(
Widocznie za mało je kocham żeby dalej walczyć :-(

Czy mogłabym Was prosić o pomoc w znalezieniu kochających opiekunów dla wspaniałych futerek?

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW lub telefonicznie 601 265 646
(cena do negocjacji).
Pola
Hodowca
Posty: 866
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:51
Kontakt:

Post autor: Pola »

Przede wszystkim skontaktuj się z hodowcami swoich kotów, zapewne mają w umowie zapis o prawie pierwokupu... bo jeśli dobrze rozumiem masz zamiar koty sprzedać ?
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

EDZIU kochana a z jakiego jesteś miasta?
Przesyłamy dużo ciepłego serduszka, musi Ci być bardzo ciężko, ale NIGDY przenigdy nie uwierzę, że brakło Ci miłości dla Twoich futerek. Trzymaj się mocno. Jesteśmy z Tobą. <serce>
Awatar użytkownika
Mago
Super Admin
Posty: 4597
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mago »

Pola pisze:Przede wszystkim skontaktuj się z hodowcami swoich kotów, zapewne mają w umowie zapis o prawie pierwokupu... bo jeśli dobrze rozumiem masz zamiar koty sprzedać ?
Pola dobrze radzi. W pierwszej kolejności skontaktuj się z hodowcami. Oni na pewno będą chcieli wiedzieć co dzieje się z kotami z ich hodowli. Nie wykluczone, że pomogą znaleźć kochające, nowe domy. Drugą sprawą jest kwestia kastracji. Wybacz, nie pamiętam jak sprawy się mają u Twoich ogonków ale jeżeli koty nie są pokastrowane (zakładam, że były kupione "na kolanka") to zadbaj proszę o ich wykastrowanie przed wydaniem ich do nowego domu.
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Post autor: EDZIA »

Pola pisze:Przede wszystkim skontaktuj się z hodowcami swoich kotów, zapewne mają w umowie zapis o prawie pierwokupu... bo jeśli dobrze rozumiem masz zamiar koty sprzedać ?
Hodowcy sa juz poinformowani i pomoga mi znalesc nowy dom lub domy.
Do tego czasu koty beda u mnie.
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Post autor: EDZIA »

Renia i MEGAN pisze:EDZIU kochana a z jakiego jesteś miasta?
Przesyłamy dużo ciepłego serduszka, musi Ci być bardzo ciężko, ale NIGDY przenigdy nie uwierzę, że brakło Ci miłości dla Twoich futerek. Trzymaj się mocno. Jesteśmy z Tobą. <serce>
Renia bardzo dziekuje ... jestem z okolic Warszawy.
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Post autor: EDZIA »

Mago pisze:
Pola pisze:Przede wszystkim skontaktuj się z hodowcami swoich kotów, zapewne mają w umowie zapis o prawie pierwokupu... bo jeśli dobrze rozumiem masz zamiar koty sprzedać ?
Pola dobrze radzi. W pierwszej kolejności skontaktuj się z hodowcami. Oni na pewno będą chcieli wiedzieć co dzieje się z kotami z ich hodowli. Nie wykluczone, że pomogą znaleźć kochające, nowe domy. Drugą sprawą jest kwestia kastracji. Wybacz, nie pamiętam jak sprawy się mają u Twoich ogonków ale jeżeli koty nie są pokastrowane (zakładam, że były kupione "na kolanka") to zadbaj proszę o ich wykastrowanie przed wydaniem ich do nowego domu.
Mago, dziekuje <pokłon>

Koty sa juz wykastrowane.
Agathea
Posty: 441
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:05

Post autor: Agathea »

Słodkie te Twoje kociaki, szkoda że wyszło tak a nie inaczej... Kciuki za dobry dom
Awatar użytkownika
EDZIA
Posty: 111
Rejestracja: 31 lip 2009, 17:25

Post autor: EDZIA »

Agathea pisze:Słodkie te Twoje kociaki, szkoda że wyszło tak a nie inaczej... Kciuki za dobry dom
Bardzo dziekuje za kciuki <pokłon>
Awatar użytkownika
mimbla
Posty: 2179
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:17
Kontakt:

Post autor: mimbla »

Ojoj... Przykre to wszystko... Kciuki za dobre domki, a najlepiej jeden wspólny :ok:
Zablokowany