Moje rosyjskie słoneczka

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Post autor: Miss_Monroe »

Asia pewnie w akcie desperacji pod ogonek zagląda <lol>
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Miss_Monroe pisze:Asia pewnie w akcie desperacji pod ogonek zagląda <lol>
<lol> <lol> <lol>
Raczej już je odróżniam, kiedyś to jeszcze miałam wpadki i mówiłam na Kacperka Majunia lub odwrotnie :) Ale już poznałam swoje dzieci na tyle, że je rozróżniam :-D <lol> :-D
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

asiak pisze:Ale już poznałam swoje dzieci na tyle, że je rozróżniam :-D <lol> :-D
A co je głównie różni? Napisz coś więcej :-)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Przede wszystkim Kacperek jest większy jak to facet bardziej masywny. Majunia jest taka filigranowa. Różni je też kolor oczu. Kacperek ma oczy w kolorze sałaty a Majeczka ma bardziej wpadajace w turkus. Majunia ma bardziej okrągły pyszczek a Kacperek posiada męskie rysy twarzy <lol> I Kacperek ma odrobinkę ciemniejsze futerko. Majunia jak przystało na dziewczynkę jest spokojna, grzeczna. A Kacperek jest kochanym łobuziakiem, tylko patrzy co by tu spsocić. Jak nie ma co psocić to skacze na ścianę w przedpokoju /mamy wyłożoną korkiem/ odbija sie od niej i urządza galopady. Musi chłopak gdzieś rozładować swoją energię <lol> Oba koteńki są przekochane, kocham je nad życie <serce> <serce>
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Post autor: AgnieszkaP »

Sporo tych różnic :-)
asiak pisze:Różni je też kolor oczu. Kacperek ma oczy w kolorze sałaty a Majeczka ma bardziej wpadajace w turkus.
To oczy Kacperka są zielone? Nie niebieskie?
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Koty rosyjskie mają tylko i wyłącznie oczy zielone właśnie takie w kolorze sałaty. Oczywiście u kazdego kota ta zieleń ma różne odcienie :)
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Post autor: asiak »

Audrey pisze:Pumpelki przecudne. Zgrany, niebieski duecik. Wczoraj mój Baxter oglądał z ciekawością zdjęcia Pumpelowskich.
Zgrabniutkie są. Widać, że dbają o linię. I te oczy <zakochana>
Oby katarek i kichanie już nie wróciły. Tego życzę Pumpelkom i wszystkim kociastym na forum.
No i Pańciostwu również. ;-))
Baxterek pomyślał, co to za chudzielce zawieruszyły się na forum <?> <lol> <lol> <lol>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Post autor: Audrey »

asiak pisze: Baxterek pomyślał, co to za chudzielce zawieruszyły się na forum <?> <lol> <lol> <lol>
Nooo, przy Baxterku - pulpeciku <lol> to rzeczywiście chudzinki. Pewnie pomyślał, że czas zacząć dbać o swoją figurę. Do lata akurat zdąży przed sezonem plażowym <lol> <lol>
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

<lol> kompleksow sie nasze paczusie dorobia !
Ja juz dawno jak otwieram Pumpelkowy temat, to sie najpierw rozgladam, zeby Missy nie bylo w poblizu <rotfl>
Awatar użytkownika
Audrey
Agilisowy Rezydent
Posty: 6092
Rejestracja: 30 cze 2012, 19:38
Płeć: kobieta
Skąd: Kujawy

Post autor: Audrey »

Ja wręcz przeciwnie. Niech się chłopak napatrzy, jak należy dbać o linię. Może wtedy spróbuje okiełzać swój apetyt <lol> <lol> Bo jeść lubi, oj lubi ;-))
Zablokowany