Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
kleoska7
Posty: 73
Rejestracja: 10 kwie 2013, 12:58
Płeć: Kobieta
Skąd: Suwałki

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: kleoska7 »

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Podobają mi się wszystkie kuwety z linków i mam teraz większą zagwozdkę niż miałam:) W związku z tym poszperałam jeszcze na zooplusie i znalazłam taką-
http://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety_ ... yte/138517
A co o niej myślicie? Ma bardzo dobre opinie
Awatar użytkownika
Miss_Monroe
Moderator
Posty: 6546
Rejestracja: 24 lut 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa/NY

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: Miss_Monroe »

Ja mam Catit i bardzo polecam, gdybym miała drugi raz dokonywać zakupu to wybralabym ja lub kuwete, której zdjęcie kilka stron wcześniej zamieściła Dorszka, tj. >>Kuweta XXL<<
Poleciłam wlasnie ta kuwete koleżance, ktora ma Maine Coon i jest z niej bardzo zadowolona, a raczej jej kotka <lol>
Awatar użytkownika
kleoska7
Posty: 73
Rejestracja: 10 kwie 2013, 12:58
Płeć: Kobieta
Skąd: Suwałki

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: kleoska7 »

Ta kuweta XXL jest świetna ale i na prawdę ogromna <shock> zastanawiam się czy zamiast postawić jej w kącie sypialni nie musiałabym zwolnić na nią całej sypialni <mrgreen> ile potrzeba do niej żwirku? Opłaca się kupować takiego kolosa przy jednym kocie? Zastanawiam się już tylko nad nią lub nad Catit, nie wiem jak wielki Angus urośnie i czy np. ta mniejsza wersja Catit za jakiś rok nie pójdzie w odstawkę (większej nie widziałam dostępnej)
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: yamaha »

Osobiscie mam te duza Catit, Missunia jest bardzo zadowolona.
Podobnie jak Lenka i Danusia - bardzo polecam !
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: jasminka »

Ta XXL oraz Catit mają uchylane daszki i są wygodne do codziennego sprzątania :-) nie musisz ściągać góry
Awatar użytkownika
Sylwia2908
Hodowca
Posty: 109
Rejestracja: 11 lut 2009, 12:40
Hodowla: Vabank*PL
Płeć: Kobieta
Skąd: Racibórz, woj. Śląskie
Kontakt:

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: Sylwia2908 »

Czy ktoś próbował samoczyszczącej się kuwety? Zastanawiam się czy w ogóle warto taką nabyć? Czy koty się jej nie boją i załatwiają się na takim podwyższeniu? <lol>
KLIK

Teraz mamy dużą Catit (ale chyba nie tą największą), która rewelacyjnie się sprawdzała (zapachy się nie uwalniały, łatwa do mycia, mimo drzwiczek łatwa do wybierania nieczystości), sprawdzała...bo niestety zdewastowałam jej drzwiczki <gwiżdże> próbowałam naprawić, ale już tak ładnie się nie otwiera i drzwiczek już nie ma :((((
Mamy jeszcze Petmate Dome ( KLIK ), ładnie wygląda, jest bardzo duża, ale niestety bardzo szybko uwalnia się z niej każdy niemiły zapach, mimo filtru węgl.
Awatar użytkownika
Jennefer
Posty: 999
Rejestracja: 29 mar 2013, 01:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Galway/Irlandia

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: Jennefer »

Ja zdecyduje sie na ta zwykla kuwete Catit. Jesli Tamiyo bedzie taka jak jej mama to powinna w zupelnosci wystarczyc, jesli pojdzie za tatusiem to bede musiala zmienic na wieksza <lol> Ale koteczka powinna byc mniejsza od kocurka.
Awatar użytkownika
Barlog
Hodowca
Posty: 1323
Rejestracja: 29 gru 2012, 00:25
Hodowla: AsPaBri*PL
Płeć: kobieta
Skąd: schoten
Kontakt:

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: Barlog »

My mamy w domu http://www.zooplus.be/shop/chats/maison ... hat/301171 jest duża,wygodna,przestronna ,a na wyjazdy http://animalia.pl/produkt,4746,40,trix ... biala.html .Wolałam kupić od razu duże kuwety z myślą że mają służyć na długo.
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: AgnieszkaP »

A do nas jedzie z Zooplusa kuweta XXL :-) Ostatnio moja mama opiekowała się Bellą i Carlosem, no i dostałam obciach, że Carlosik taki biedny, do Catita się nie mieści... No i będzie wielgachna kuweta na pół przedpokoju ;-)) Niech tylko przypadnie do gustu bliźniakom :-)
Awatar użytkownika
AgnieszkaP
Agilisowy Rezydent
Posty: 4857
Rejestracja: 24 lut 2011, 16:16
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kuwety - problemy, pytania i wątpliwości

Post autor: AgnieszkaP »

Przyszła kuweta XXL <strach> Jest OGROMNA. Widziałam fotki poglądowe zamieszczone przez Dorszkę, wydawało mi się, że wiem, czego się spodziewać,a jednak zaskoczył mnie rozmiar nowego nabytku. Oba koty już były w środku. Gdy Bella robiła siku, bardzo jej się tylne łapy rozjeżdżały. Ta kuweta ma dużo bardziej śliskie dno od Catita... nie wiem, może trzeba wsypać więcej żwirku, choć bardzo dużo go wsypałam...
Dorszko, Kinus, czy Wasze koty lubią korzystać z tej kuwety? Czy łapy im się nie rozjeżdżają? A może GG jest bardziej tępy, bo ja wsypuję CBE+
No i jeśli chodzi o jakość, to Catit jest lepiej wykonana, ma lepsze zaczepy. W XXL są na docisk
Zablokowany