Chester Rufi*PL - długowłosy Bri-miś

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Vanicca
Posty: 1020
Rejestracja: 18 wrz 2009, 19:15

Post autor: Vanicca »

Tydzień już się kończy, a zdjęć jak nie było tak nie ma :hammer:
Awatar użytkownika
jasminka
Agilisowy Rezydent
Posty: 3011
Rejestracja: 28 sty 2010, 10:00
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Post autor: jasminka »

Ja też czekam i nic.... ;-))
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

Wiedziałam, że mi się dostanie :-D Wiedziałam nawet od kogo :-P
Chester wczoraj obfocony, ale czekam aż mąż zrzuci zdjęcia na kompa - postaram się wstawić wieczorem jak wrócę do domku !! Jeszcze odrobinka cierpliwości, a zostaniecie nagrodzone oblizującym się kotkiem podjadającym pańci śmietankę po truskawkach :-P
Awatar użytkownika
Jo`Ann
Posty: 108
Rejestracja: 24 lis 2008, 09:43

Post autor: Jo`Ann »

No to jestem !! Podobno na mnie czekaliście :)

Nie było mnie chyba z rok, ale to nie moja wina tylko Pańci, bo przerzuciła się na jakieś inne fora, jakieś takie nie o kotach - nuda ;-)), a ponieważ bardzo ją kocham to bardzo Was proszę o wyrozumiałość dla Niej - może wtedy się poprawi i częściej będzie mnie pokazywać.
W ciągu tego roku dwa razy przeżyłem golenie brzusia - uparciuch ze mnie straszny i bronię mojego brzucha jak twierdzy...nawet Pańcia nie ma do niego dostępu! Przyznam Wam się po cichu, że wygrywam każdą wojnę, bo ona jest zbyt uległa i chyba za bardzo mnie kocha i mi ustępuje. A potem jest na siebie zła jak mam dredy i płacze i wtedy to mi nawet trochę wstyd, że tak szczerzę te zęby i pazury pokazuję :-o Może powinienem Jej bardziej zaufać i pozwolić czesać także nogi i brzuch ?? Jak myślicie ?? Chyba czas pogadać z innymi Futrami z tego fajnego kociego kącika i posłuchać dobrych rad.

Pokażę Wam kilka moich ostatnich fotek - widać na nich moje podgolone łapcie - włochole mi odrosły, ale trochę dziwnie wyglądam, Pańcia mówi, że jak pudel!! Co to jest Pudel ??

No to zaczynamy - ciekawe jak Wam się spodobam tym razem ?? :-D

* na pierwszym zdjęciu mój ulubiony rytuał - Pańcia się kładzie, ja z Nią i miziamy się ile wlezie...

Obrazek

* kilka fotek z miseczką - Pani zjadła truskawki, a ja mogłem wylizać śmietankę. Ludzka Pańcia :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

* kanapowy Chesterek - ciągle na tarasie...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

* na koniec polowanie na...Pana, który kazał mi się ustawiać i pozować :)

Obrazek
Obrazek

No i jak wypadłem ?? <mrgreen> Nie śmiejcie się z wygolonych łapek, bo się wstydzę :-(
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1142
Rejestracja: 11 cze 2009, 17:18

Post autor: Renia »

Łapki masz podgolone jak pudelek <lol>
A Pani to Cię musi bardzo kochać skoro pozwala wylizywać miseczkę po takich smakołykach <zakochana>
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Nie martw się maleńki, z tym pudlem to komplement, pudle to bardzo inteligentne istoty ;-))
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Dorszka »

Jak się ma takie futro, to trzeba czasami nie tylko jak pudelek, ale jak grzywacz...

Jo'Ann, chylę czoło, to zupełnie inne futro niż u typowego LH, to persowe futro - znajoma hodowczyni w okresie niewystawowym po prostu goli futro, a jeśli nie chce golić, to co tydzień kąpiel, szczotka nie daje rady... Ale jak imponująco wygląda z takim włosem Twój Chester!
Awatar użytkownika
Ula
Agilisowy Rezydent
Posty: 814
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:10

Post autor: Ula »

Chesterku,nie masz się czego wstydzić.Piękny z Ciebie futrzaczek :kotek:
Awatar użytkownika
HiddenTiger*PL
Hodowca
Posty: 50
Rejestracja: 20 maja 2010, 17:26
Kontakt:

Post autor: HiddenTiger*PL »

Piękny jest no normalnie Król Lew <zakochana>
Awatar użytkownika
kizior
Hodowca
Posty: 1337
Rejestracja: 09 mar 2009, 08:39
Płeć: k
Skąd: Szczecin

Post autor: kizior »

nie dziwię się, że obcinasz Chestera. prawdę mówiąc, sama zastanawiam się
czy nie ogolić Iskierki po raz pierwszy w życiu. tylko tego futra szkoda.
Zablokowany