Wita Was Wega :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
PyzowePany
Agilisowy Rezydent
Posty: 2664
Rejestracja: 13 sty 2014, 13:36
Płeć: K+M
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: PyzowePany »

Witam kolejną Wrocławiankę na forum :radocha:
Mała jest przesłodka, w jakiej hodowli ją wypatrzyłaś <zakochana> ?
Gwarantuję ci, że sama niedługo będziesz zasypana piłeczkami, piórkami, wędkami i innymi niezbędnymi kocimi zabawkami <lol>
Awatar użytkownika
Snusia
Hodowca
Posty: 847
Rejestracja: 12 mar 2011, 22:52
Hodowla: Miziaki*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Snusia »

;-)) witam i ja
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

PyzowePany pisze:Witam kolejną Wrocławiankę na forum :radocha:
Mała jest przesłodka, w jakiej hodowli ją wypatrzyłaś <zakochana> ?

Pochodzi z hodowli Kocia Ostoja z Rybnika. Z tego co zdążyłam się zorientować w tak krótkim czasie, już jeden słodziak jest na forum z tej hodowli <mrgreen>
Awatar użytkownika
Fusiu
Agilisowy Rezydent
Posty: 6671
Rejestracja: 04 sty 2014, 09:22
Płeć: kobieta
Skąd: Nowy Sacz

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Fusiu »

Witamy na forum malucha i jego Panią :kotek:

Słodka kicia <zakochana> <zakochana>
Awatar użytkownika
Jennefer
Posty: 999
Rejestracja: 29 mar 2013, 01:36
Płeć: Kobieta
Skąd: Galway/Irlandia

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Jennefer »

Witamy śliczną dziewczynkę <zakochana>
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: norka »

Ja również przywitam Wegę i robię to z tym większą przyjemnością ,ponieważ ta śliczna koteczka jest siostrzyczką Wezyra....który zamieszka ze mną :-) .
Wezyrek jeszcze nie ma swojego wątku na forum....ale "co się odwlecze to nie uciecze" ;-))
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

norka pisze:Ja również przywitam Wegę i robię to z tym większą przyjemnością ,ponieważ ta śliczna koteczka jest siostrzyczką Wezyra....który zamieszka ze mną :-) .
Wezyrek jeszcze nie ma swojego wątku na forum....ale "co się odwlecze to nie uciecze" ;-))

Oj to pięknie :) Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam! Mam nadzieję, że będziemy miały ze sobą kontakt. Jeśli dobrze kojarzę, to P. Basia opowiadała mi o Tobie jak przyjechałaś do hodowli. Twój Wezyr jest pięknym koteczkiem i nie mogę się doczekać jego zdjęć (najbardziej mi się podobał z kocurków :-D )
Tak na marginesie - to nie wiesz co się dzieje, że P. Basia od soboty nie odbiera telefonów?
Awatar użytkownika
norka
Agilisowy Rezydent
Posty: 2610
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:02
Płeć: kobieta
Skąd: Śląsk

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: norka »

Ewcia pisze:
norka pisze:Ja również przywitam Wegę i robię to z tym większą przyjemnością ,ponieważ ta śliczna koteczka jest siostrzyczką Wezyra....który zamieszka ze mną :-) .
Wezyrek jeszcze nie ma swojego wątku na forum....ale "co się odwlecze to nie uciecze" ;-))

Oj to pięknie :) Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam! Mam nadzieję, że będziemy miały ze sobą kontakt. Jeśli dobrze kojarzę, to P. Basia opowiadała mi o Tobie jak przyjechałaś do hodowli. Twój Wezyr jest pięknym koteczkiem i nie mogę się doczekać jego zdjęć (najbardziej mi się podobał z kocurków :-D )
Tak na marginesie - to nie wiesz co się dzieje, że P. Basia od soboty nie odbiera telefonów?
Ja też się ucieszyłam widząc Was na forum :-) oczywiście kontakt utrzymamy.Nie wiem jak Ty ale ja jestem "pierwiastką" Wezyrek to mój pierwszy ( i pewnie nie ostatni )brytek
Z Panią Basią rozmawiałam w poniedziałek,akurat kotkom obcinała pazurki i czekała na weterynarza z drugim odrobaczeniem... było wszystko ok nie martw się :-)
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 256
Rejestracja: 25 lip 2014, 14:29
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: Ewcia »

Norka - dziękuje za info.
Tak, to też mój pierwszy brytuś, jednak mam nadzieję, że w najbliższym czasie dołączy do nas koteczka liliowa lub kremowa. :) Wiem, że Dafne jest w ciąży, więc może może.... zobaczymy.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Re: Wita Was Wega :)

Post autor: yamaha »

<lol> O matko..... a to nowi forumowicze "juz zbrytoziali" sie nam trafili <lol>
Bierzcie od razu po dwa, babeczki, odejdzie Wam stres "dokocenia" <lol> <lol> <lol>
Zablokowany