Bailey :)

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Re: Bailey :)

Post autor: Becia »

Słodziak maleńki <serce> <serce> <serce>
Ja zanim zdecydowałam się na brytka myślałam o ragdollu. Piękna rasa <zakochana>
Awatar użytkownika
offca
Posty: 272
Rejestracja: 10 gru 2013, 00:11
Płeć: kobieta
Skąd: Niemcy

Re: Bailey :)

Post autor: offca »

Ja też nie mogłam się zdecydować bardzo długo, czy kolejny brytek czy ragdoll (szczególnie, że więcej kotów nie planujemy). Pewnego dnia zobaczyłam tą małą kulkę na zdjęciu i wiedziałam, że on będzie idealny.
A jest przekochany, kładzie się na pleckach i prosi, by miziać brzuszek <serce>, na rączki, na kolana i ciągły traktor. <zakochana> <zakochana> <zakochana>. Jeszcze tylko trochę tęskni za swoim domkiem, czasem cichutko i króciutko zapłacze. Wtedy Bailey wciela się w role dobrego braciszka i liże mu łepek.
Ogólnie Pyziol ma obsesje czystości, nie może wytrzymać, jeśli na portach małego zostanie choćby najmniejszy kawałeczek qpalka, poprawia po nim za każdym razem żwirek w kuwecie, myje mu uszy, oczy i najchętniej tyłek (ale mały tego akurat nie lubi, czasem przez to zaczyna się wojna). A dzisiaj w nocy Hacker obudził się i miauknął, Bailey podleciał bliżej i się położył, maleńtas natomiast szukał u wielkoluda cycka z mlekiem <serce> Niestety nie znalazł, ale leżeli jakiś czas naprawdę blisko siebie <serce>
Jak skończą się tylko te bitwy, będę najszczęśliwsza na ziemi!
Awatar użytkownika
asiak
Agilisowy Rezydent
Posty: 14463
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:28

Re: Bailey :)

Post autor: asiak »

Za szybkie dogadanie się <ok> <ok> <ok>
Śliczny maluszek <zakochana>
Zablokowany