Transportery

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Yolla
Agilisowy Rezydent
Posty: 2533
Rejestracja: 06 kwie 2013, 16:22
Płeć: kobieta
Skąd: Białystok

Re: Transportery

Post autor: Yolla »

Mam taki transporter i taką torbę. Torba jest wygodniejsza do noszenia bo jest weższa, na krótką podróż dla brytka OK ale niezbyt wygodnie sie otwierają te drzwiczki jak i boczna ścianka. Wybór należy do Ciebie :-)
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Transportery

Post autor: Kasik »

Ja ma taki transporter i bardzo polecam, bardzo wygodnie pakuje się kota od góry.
U mnie to własnie przemawialo za kupnem bo Kaya idac do transportera rozklada lapki na wszystkie strony swiata,
tutaj nie mam problemu z zapakowaniem kota, otwór jest bardzo szeroki :-)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Transportery

Post autor: nmin »

Wzięłam ostatecznie tę torbę na ramię, bo nie chciałam czekać na dostępność transportera. Do weterynarza pewnie i tak będziemy zabierać Cabrio z otwieranym dachem. Torba ma być awaryjnie w razie, gdybyśmy jechali gdzieś z dwoma kotami - a jeśli okaże się, że musiałabym skoczyć pieszo do weta w nagłym wypadku (bo Chłop w pracy, a ja bez samochodu), to z torbą na ramię będzie mi najwygodniej i najszybciej...
Awatar użytkownika
Lejdi Nina
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2015, 07:16
Płeć: kobieta
Skąd: nowogard

Re: Transportery

Post autor: Lejdi Nina »

Jestem w trakcie poszukiwania transportera plastikowego.Torbę mam.Pojęcia nie miałam dopóki tutaj nie zajrzałam o catit cabrio.Spełnia on moje wszystkie wizualne potrzeby <lol> Najtaniej znalazłam na allegro,może któraś z was widziała gdzieś taniej niż 170zł? Mówię o kolorze szaro-różowym ;)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Transportery

Post autor: nmin »

Zooplus przez czyjąś głupotę opóźnił mi o kolejnych kilka dni wysyłkę paczki, w międzyczasie transporter wrócił do stocku i ostatecznie to on załapał się na wysyłkę. Mam więc ten, który początkowo zamawiałam. Wygląda super, a Eddie już się w nim zadomowił (Arya wolała wejść do płaskiego pudełka, w które był zapakowany <lol> ).

Dotarł dziś i od razu odbędzie się próba generalna, bo tak się składa, że jedziemy po południu z Aryą na kontrolę nóżki, więc weźmiemy go zamiast Catit.
edytaagata
Posty: 68
Rejestracja: 17 gru 2014, 14:12
Płeć: k
Skąd: pomorskie

Re: Transportery

Post autor: edytaagata »

Nmin ja tez zamówiłam ten transporter, przyszedł kilka dni temu i za Tobą powiem ze jest fajowy. Mi się bardzo podoba a koty w kolejce stoją aby do niego wejsć. Szkoda ze te drzwiczki się nie odpinają bo postawiłam go w kącie na stałe i dyndają. Wychodzi na to ze będzie on miejscowka Baltazara. Pierwszą naziemną, bo on wysokopienny <lol> .
Awatar użytkownika
malab
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:33
Płeć: kobieta
Skąd: UK

Re: Transportery

Post autor: malab »

Ja z kolei polecam ten transporter, mam akurat w najwiekszym rozmiarze (swoja droga polecam tez ich kuwety, bynajmniej mnie bardzo przypadly do gustu). Porzadnie wykonany, mocny, dobry system zamykania, bardzo wytrzymala raczka, przyjemny dla oka wyglad (tak, wiem, ze nie to jest istotne, ale dodatkowy atut zawsze). I moze zdjecie tego nie pokazuje, ale przestronny i dorosly kot bez problemu sie zmiesci. Bardzo polecam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:-)
Awatar użytkownika
malab
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:33
Płeć: kobieta
Skąd: UK

Re: Transportery

Post autor: malab »

Wybaczcie, nie moge juz edytowac postu, ale chcialabym dodac tylko, ze jest to transporter marki Curver. :)
Awatar użytkownika
nmin
Agilisowy Rezydent
Posty: 570
Rejestracja: 29 sie 2014, 21:01
Płeć: Kobieta
Skąd: Watford (UK)

Re: Transportery

Post autor: nmin »

A w którym miejscu przypina się go pasami w samochodzie?
Awatar użytkownika
malab
Posty: 21
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:33
Płeć: kobieta
Skąd: UK

Re: Transportery

Post autor: malab »

Ja nie przypinam za często bo akurat do weterynarza mam kilka kroków pieszo. Ale jak jadę samochodem to transporter nie ma specjalnego mocowania na pasy co jest jednak minusem, ale idzie zapiac go w nie i jest stabilny tzn. nie rusza sie.
Zablokowany