Poidła automatyczne, fontanny

Tutaj zadajemy pytania techniczne, jak obciąć pazurki, jak podać tabletkę, jak dobrać kuwetę bądź drapak, jak i czym czesać nasze koty.
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Dorszka »

Ciurkanie można regulować, kapelusik na samej górze się przekręca, i w tek sposób zmniejsza bądź zwiększa strumień, żeby nawet przy pełnej misce woda spływała po słupie <mrgreen>
Awatar użytkownika
GOSIA
Posty: 109
Rejestracja: 26 lip 2010, 10:50

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: GOSIA »

W Tchibo jest Poidło-fontanna przecenione z 129,95 zł na 99,99 zł -23% - Oszczędzasz 29,96 zł
https://www.tchibo.pl/poidlo-fontanna-p400093452.html
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: joakar »

Dziewczyny, czy ta fontanna z kwiatkiem u Was też czasami głośno buczy? Moja zazwyczaj jest cichutka, ale są momenty, ze jakoś tak bardziej ją słychać.
Poza tym Gilbert po kilku godzinach ją zaakceptował i chętnie z niej pije, nie porzucił też picia z misek, więc jestem bardzo zadowolona. :-D
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Nie buczy :-)
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: joakar »

To nie wiem co z moją jest nie tak. <oops>
Awatar użytkownika
agniecha
Agilisowy Rezydent
Posty: 1066
Rejestracja: 15 mar 2015, 16:15
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: agniecha »

Ja bym ją rozłożyła i złożyła jeszcze raz . Może coś źle dociśnięte albo nie styka , a jak nie pomoże to rozłożyłabym " do cna" bo silniczek chyba podobny do tego w Drinkwell 360 .
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: joakar »

Spróbuję tak zrobić po pracy. :-)
Awatar użytkownika
Kamila
Agilisowy Rezydent
Posty: 3773
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:01
Płeć: kobieta
Skąd: Bydgoszcz

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Kamila »

U mnie LK buczy jak już jest za mało wody, to wtedy dolewam albo wymieniam wodę.
Awatar użytkownika
Danusia
Agilisowy Rezydent
Posty: 5837
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:06
Płeć: Kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: Danusia »

:brzydal: :mimbla:
No tak jakby tu napisać <roll>
Piewsza doba z fontanną ala kwiatek fajnie :ok: Kolorek chlipie momentalnie załapał chociaż on to miłośnik mich no ale ma swoją własną nawet Kalucie nie dał chlipnąć <lol>

Druga doba zaczyna buczeć Paulina jak się położyła nie dała rady wytrzymać ,więc zaczęłą walczyć z pompką i fontanną ,a ponieważ doświadczenie my dość szerokie juz mamy nie miała problemów żeby rozłozyć ,złożyć itd nic to nie pomogło :-///// , potem przy mnie jeszcze raz próbowałyśmy ale pompka po prostu padła tzn bardzo słabo ciągnie strumien jest niezauważalny prawie <roll> .
Przeszukałam net identycznej pompki nie ma :((((
Mamy nadzieję ,ze dzisiaj zatrudnimy naszego osobistego pana złotą rączkę ( męża ktorego nie było w weekend) mamy kilka pompek od różnych fontan więc zobaczymy co wymyśli .

Poidło fajnie bardzo wygląda, fajnie woda leci ,ale pompka jest bardzo delekatna i kiepskiej jakości :-) mam porównanie z innymi pompkami :-) no i sie zbój nachlipał.
Awatar użytkownika
joakar
Posty: 1097
Rejestracja: 12 lut 2016, 08:44
Płeć: kobieta
Skąd: Kwidzyn

Re: Poidła automatyczne, fontanny

Post autor: joakar »

Też w drugiej dobie zaczęło buczeć. Dolewanie/wymiana wody pomagały na krótko. I ma teraz takie serie, raz jest cichutka a raz buczy nieźle. Kota to nie zniechęca. Nam tez nie przeszkadza, bo stoi w kuchni na dole, ale boję się, że ona się przegrzewa i padnie.
Ale sama rozkręcać pompki nie będę, poproszę ojca. Najwyżej będzie na niego. <mrgreen>
Zablokowany