Jaskier

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Jaskier

Post autor: ozon »

To jeszcze ja spóźnione sto lat, sto lat zaśpiewam :orkiestra: Wszystkiego, co najlepsze!

PS Czy ja już mówiłam, że ta dziewczynka z warkoczykami to ja i mój antytalent muzyczny?! :lol:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

ozon pisze: 21 paź 2018, 17:52 To jeszcze ja spóźnione sto lat, sto lat zaśpiewam :orkiestra: Wszystkiego, co najlepsze!

PS Czy ja już mówiłam, że ta dziewczynka z warkoczykami to ja i mój antytalent muzyczny?! :lol:
A dziękuję, dziękuję :)
Widzę, że w kwestii różnych talentów mamy coś wspólnego ;-)) Ja nawet klaskać w rytm nie potrafię :((((
Awatar użytkownika
ozon
Agilisowy Rezydent
Posty: 2239
Rejestracja: 18 lis 2013, 09:38
Płeć: kobieta
Skąd: Tajgówko Małe :)

Re: Jaskier

Post autor: ozon »

Ja prosty rytm na koncercie wyklaszczę, ale coś bardziej skomplikowanego to już nigdy w życiu :hidden: :lol:
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Mnie pokonał nawet Rubik ;-))
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

U mnie w mieście kontynuacja poprzednich rządów, choć czeka nas druga tura.
Można wrócić do oglądania "Pokłosia" :)
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Jaskier

Post autor: Aga L. »

W Krakowie to samo :angry: Majchrowski jest nie do ruszenia od 16 lat :(
Awatar użytkownika
Dorszka
Administrator
Posty: 6057
Rejestracja: 22 lis 2008, 23:59
Płeć: Kobieta
Skąd: Wrocław
Kontakt:

Re: Jaskier

Post autor: Dorszka »

Jaskier pisze: 21 paź 2018, 21:27 U mnie w mieście kontynuacja poprzednich rządów, choć czeka nas druga tura.
Można wrócić do oglądania "Pokłosia" :)
Oj ciężko mi się ogląda. Długo broniłam się przed tym filmem, dziś w końcu postanowiłam zmierzyć się z ciemną stroną ludzkiej kondycji. Trudno mi się pogodzić z tym, jacy jesteśmy. Mamy zniszczenie i mord wpisane w genach, jak szympansy.
Awatar użytkownika
MoniQ
Agilisowy Rezydent
Posty: 10272
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:24
Płeć: Kobieta
Skąd: Opole

Re: Jaskier

Post autor: MoniQ »

U nas też prezydent zostaje, ale to akurat dobrze :) :ok: I to nawet bez drugiej tury :)
Awatar użytkownika
Jaskier
Agilisowy Rezydent
Posty: 1747
Rejestracja: 09 sty 2017, 18:55
Płeć: mężczyzna
Skąd: Szczecin

Re: Jaskier

Post autor: Jaskier »

Aga L. pisze: 21 paź 2018, 21:34 W Krakowie to samo :angry: Majchrowski jest nie do ruszenia od 16 lat :(
Mam kuzynkę w Krk i wcale się nie cieszy z tego wyniku. Głosowała na jakiegoś na G(?). Na druga turę nie chce iść bo nie chce ani W ani M...
Dorszka pisze: 21 paź 2018, 21:48
Jaskier pisze: 21 paź 2018, 21:27 U mnie w mieście kontynuacja poprzednich rządów, choć czeka nas druga tura.
Można wrócić do oglądania "Pokłosia" :)
Oj ciężko mi się ogląda. Długo broniłam się przed tym filmem, dziś w końcu postanowiłam zmierzyć się z ciemną stroną ludzkiej kondycji. Trudno mi się pogodzić z tym, jacy jesteśmy. Mamy zniszczenie i mord wpisane w genach, jak szympansy.
Film mroczny ale dla mnie ma dwa aspekty. Samo clou sprawy czyli to, co działo się w czasie wojny. Ale równie ciekawa jest przemiana młodego Kaliny- dopóki to jest "zabito Żydów" to są frazesy na ustach a gdy okazuje się jaki udział miał w tym jego ojciec to już smutne "zakopmy ich tam gdzie wykopaliśmy"... :((((
Aga L.
Agilisowy Rezydent
Posty: 1322
Rejestracja: 08 gru 2012, 18:21
Płeć: Kobieta
Skąd: Kraków

Re: Jaskier

Post autor: Aga L. »

Lubię Twoja kuzynkę :D ja też głosowałam na Gibałę ale cóż, nie udało nam się :( ale niegłosowanie w II turze jest zbyt ryzykowne, jednak Majcher jest mniejszym złem niż Panna Wanna :gwizdze:
Zablokowany