Forumowy podopieczny - Smok vel Artemis & rezydentka Pus

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 995
Rejestracja: 27 paź 2011, 23:19
Płeć: kobieta
Skąd: Polska

Post autor: Ada »

- przeczytałam całą historię Smoka i jego braciszków i jestem pod wielkim wrażeniem - dobrze wiedzieć, że sa jeszcze tacy ludzie.... <serce>

- a Smok piękny, wspaniały, troszkę przypomina mi kota bengalskiego,,,ma cudowny rysunek oczu...
- bardzo się cieszę, że WAS tutaj spotkałam :-)

- dużo głasek dla koteczka przesyłam :kotek:
Awatar użytkownika
bea
Posty: 603
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:00

Post autor: bea »

ja sie wzruszam za kazdym razem jak czytam Twoj post ogromne glaski dla pieknego kocurka :kotek: i dla mamy :kwiatek: i oczywiscie rezydentki :kotek:
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Witam, ja równiez doczytałam wątek Smoczka. Pięknie rośnie i cieszę się że ze zdrówkiem nie ma już takich problemów. Jest śliczniasty ! Czarna kocinka też piękna.
Dużo głasków dla obu koteczków, uściski dla Was i MAMY :kotek: :hug:
Marina
Posty: 553
Rejestracja: 05 sty 2011, 15:24

Post autor: Marina »

Aniu, ucieszyłam się ogromnie widząc Was tutaj :-)
Smoczulek pięknie urósł i fajnie, że pokazujesz go w całej krasie.
Zgrabniutki z niego chłopak i baaardzo koci z tymi cętkami.
Dobrze, że Pusia już akceptuje malucha, mam nadzieję, ze z upływem czasu będzie coraz lepiej, chociaż na pewno trudno jest jej przyzwyczaić się do tego, że nie jest jedyna w domu.

Nie żałuj nam zdjęć Amisia <mrgreen>

Pozdrowienia dla Ciebie i Mamy i :kotek: :kotek: dla kotków.
Awatar użytkownika
Agnieszka7714
Posty: 2450
Rejestracja: 25 paź 2010, 09:42
Płeć: kobieta
Skąd: Wrocław

Post autor: Agnieszka7714 »

No prosze jaki piękny kocurro z niego urósł. Moje gratulacje, bo to przeciez na "własnym cycu" wykarmiony. <ok>
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Pięknie urósł <shock>
Jak cudnie, że dzięki Wam jest teraz szczęśliwy, że dzięki Wam w ogóle JEST <zakochana> :kwiatek:
Awatar użytkownika
Anka
Agilisowy Rezydent
Posty: 1523
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:41
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Anka »

i ja przegapiłam TEN wątek??? :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Awatar użytkownika
Hann
Posty: 1634
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:15
Płeć: K
Skąd: Warszawa

Post autor: Hann »

Aniu <pokłon> Dla Ciebie, dla Twojej mamy, co tam że niezdecydowana, karmiła nocami, a teraz na pewno jest dla Smoka najlepszą zastępczą mamą z możliwych <pokłon> Troszkę ją rozumiem, wiem jak ciężko jest zrobić coś trochę wbrew teżetowi, obraza do końca życia ;-)

I dla Twojego Taty też <pokłon> Że jednak wziął tego cudaka, najpiękniejszego z najpiękniejszych <zakochana> I dla Twojego męża, za wsparcie.

Ale największe ukłony dla Ciebie. Jestem pod wrażeniem. Wiem jak ciężko przekonać tych naokoło nas że nam nie odbiło i właśnie teraz trzeba się zebrać, nie marudzić, wziąć i ratować. Kiedyś ratowałam porzuconą sukę doga niemieckiego mając moje pierwsze 38-metrowe mieszkanko <mrgreen>

Szczęśliwego życia, maluszki :kotek: Jak dobrze, że Ania was znalazła...
Awatar użytkownika
EsteraR
Hodowca
Posty: 444
Rejestracja: 06 sie 2010, 00:43
Hodowla: EstiBri*PL
Kontakt:

Post autor: EsteraR »

cieszę się, że "nasz" forumowy smoczek zostanie "z nami" - to teraz prosimy o duuużo zdjęć <klaszcze>
Awatar użytkownika
Hannah2
Posty: 462
Rejestracja: 06 gru 2011, 11:26

Post autor: Hannah2 »

Ja też teraz przeczytałam historię Smoka i aż łezka mi sie w oku zakręciła.... no dobra nie będe ściemniać - poryczałam sie na całego ;-( ;-( ze wzruszenia.

Ja mam tez 2 kociaki bardzo wcześnie odstawione od matek (1 uratowany) i ostatnio mam teorię, że takie koty są bardziej przywiązane do człowieka.
W porównaniu z Albertem, ktory był przy matce ponad 5 miesiecy - to sa niesamowite przylepy.
Zablokowany