Kratos

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
maga
Hodowca
Posty: 3486
Rejestracja: 22 paź 2009, 09:07
Hodowla: KRABRIKA*Pl
Płeć: kobieta
Skąd: Kraków
Kontakt:

Re: Kratos

Post autor: maga »

Rozumiem że, mogłeś nie wiedzieć o wszystkich wymogach jakie powinien spełnić hodowca. To, że prowadząc legalna hodowlę obowiązuje go chociaż by regulamin hodowlany, pomijam uczciwość bo tego to nawet przez lupę sie nie dopatrzysz. Ale jak juz wiesz, to nie rozumiem tekstu "nie chce robic problemu". Zapytaj go chociaż dlaczego? Kociak został wydany za wcześnie bez 2 giego szczepienia no i bez rodowodu. Poproś o rodowód kosztuje 30 zl, a jesli to uczciwy zgloszony miot to nie problem by rodowód dostać. juz nawet pomijam ze wydano kociaka z chorymi oczyskami :(.
Awatar użytkownika
Aga12
Posty: 783
Rejestracja: 23 wrz 2010, 12:31
Płeć: kobieta
Skąd: okolice Torunia

Re: Kratos

Post autor: Aga12 »

Ach te pseuduchy,szok po prostu.Mnie tylko zastanawia czemu same kluby zrzeszające hodowców,tych prawdziwych robią tak mało,żeby edukować ludzi,potecjalnych nabywców kotków.Ja wiem,że sporo kocich bied jest w schroniskach,że na działkach i osiedlach koty z głodu padają i generalnie kupowanie kota rasowego to fanaberia,ale mimo wszystko jakoś bardziej kluby powinny rozpropagowywać te informacje,że jednak rasowy kot musi miec rodowód,a rodowód to nie przymus i cyrograf wymagający pokazywania kota na wystawie,ale gwarancja oryginalności, że tak powiem.
Jakas akcja na masową skalę by się przydała,chociaż w gazetach,miesięcznikach i to nie tylko tych o zwierzętach,nawet w zwykłym "Party" czy "Claudii" czy innych tego typu i już więcej ludzi jest wyedukowanych.A edukacja i świadomośc to już duży krok do przodu.
Przepraszam na <offtopic> ,bo to wątek Kratosa i o nim powinnam pisać.Zatem życzę kotusiowi dużo zdrówka i żeby na dobre zaadoptował się w nowym domku. :kotek:
eweli
Posty: 25
Rejestracja: 10 mar 2014, 23:29
Płeć: kobieta
Skąd: Warszawa

Re: Kratos

Post autor: eweli »

seba obr pisze: Przyznam, że zawaliłem godząc się na kupno kota bez rodowodu, ale skoro przystałem na takie warunki, to nie chce robić hodowcy kłopotu.
Nie zgłaszając klubowi, w którym zrzeszony jest hodowca tego, że kot został wydany przedwcześnie i bez rodowodu, WSPIERASZ NIEZGODNY Z PRAWEM PROCEDER.
Kupując kota byłeś niedoinformowany, ale teraz już nic Cię seba nie usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
Izabela AD
Posty: 695
Rejestracja: 14 mar 2012, 08:37
Płeć: kobieta
Skąd: łódź

Re: Kratos

Post autor: Izabela AD »

Zdrowia dla kotka ! :kotek:
Mam nadzieję ,ze wszyscy będziemy się cieszyć obecnością Kratosa na Forum . Tu jest istna skarbnica wiedzy ... i pomimo , że niektórzy wyrażają wprost swoje emocje i zdanie ( a wiesz mi mają rację i są to fachowcy) , to korzystaj z wszystkich porad i czytaj wątki.
Hodowca nie był uczciwy ,ale to teraz Ty jesteś jego Pańciem i zrób wszystko , aby go wyleczyć ,aby kotek był pod stałą opieką dobrego lekarza.
Pozdrawiamy i miziamy Kratosa :kotek:
Awatar użytkownika
Kasik
Agilisowy Rezydent
Posty: 5350
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:49
Płeć: kobieta
Skąd: Szczecin

Re: Kratos

Post autor: Kasik »

Ja spóźniona, ale witam ślicznego Kratosa serdecznie i Pancia też :kwiatek:
Życzę zdrówka maluszkowi <serce> :kotek:
Flakonik
Posty: 16
Rejestracja: 01 lis 2014, 21:45
Płeć: Kobieta
Skąd: Wapienica

Re: Kratos

Post autor: Flakonik »

Duzo zdrowka dla Kratoska <3
Zablokowany