Dzika Luna i Dafi

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
Kamiko
Hodowca
Posty: 3390
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:29
Hodowla: Mazuria*PL
Płeć: kobieta
Skąd: Dobra Wola k/Nasielska
Kontakt:

Post autor: Kamiko »

bebeluna pisze:Kamiko i asiunia0312 to słodycz na moje uszy :) Kamiko ja po cichu zachwycam się Twoją nową pięknością, już dawno obserwowałam, ma takie łapuchy, że nic tylko wycałować <zakochana>
Teraz tej mojej piękności wylazło całe futro i jest łasicą z mega rują , chwilowo nie ma się czym zachwycać <lol>
Czy Twoja dziewczynka będzie hodowlana ?
bebeluna
Posty: 95
Rejestracja: 30 paź 2011, 20:06

Post autor: bebeluna »

Tak, dlatego zależało mi na sprowadzeniu jej z zagranicy, siedząc tu na forum sporo się dowiedziałam ( o wybarwianiu sierści i oka, o łączeniu w pary), około roku dzwoniłam po hodowcach w większości udzielali mi bardzo pomocnych wskazówek no i w końcu się udało znaleźć to czego szukałam, ale jeszcze martwię się co wyjdzie na wystawach ( ciągle się zastanawiam, czy nie jest za chudziutka, czy nie ma za mało zaokrąglonych uszek) ale to chybia fobia, dla mnie jest idealna, ale jak tak patrzę na wystawach to widzę ogrom wymagań <shock> :) no i trzeba będzie znaleźć odpowiedniego partnera. ale na wszystko przyjdzie czas <mrgreen> może moje marzenia wejdą w życie. Swoją drogą bardzo mi miło, że napisałaś, bo każda wskazówka hodowcy lub pochwała jest dla mnie na wagę złota

A zachwycać się i tak nie przestanę <mrgreen>
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Cudeńka <serce>
bebeluna
Posty: 95
Rejestracja: 30 paź 2011, 20:06

Post autor: bebeluna »

Ach Wy zawsze z Tosiem mili :kiss:
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

No a ja dopiero dotarłam na Twój wątek, jakoś mi uciekło :(
Śliczne masz kociaki. Zazdraszam takich, bo to jedno z moich marzeń.
miziaki dla obu futerek :kotek: :kotek:
bebeluna
Posty: 95
Rejestracja: 30 paź 2011, 20:06

Post autor: bebeluna »

oj bo mój wąteczek to taki skromny ja wolę się udzielać u innych, a największa miłość moja to oglądanie postów o narodzinach i maluchach, tak mnie rozczulają :-)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

My też lubimy zaglądać do innych... na przykład do Was i oglądać dużo, dużo zdjęć <mrgreen> <gwiżdże> Ja bym więc tak na laurach nie spoczywała i szykowała tutaj kolejne foteczki!
bebeluna
Posty: 95
Rejestracja: 30 paź 2011, 20:06

Post autor: bebeluna »

no może i ja wenę złapię i zacznę tworzyć opowiadania, tylko, że Tosio to ma bogate życie, a moje łobuzy to tylko jedzenie, spanie, jedzenie spanie i chowanie się do reklamówek lub opakowań po papierze toaletowym hehehe już wkrótce udowodnię jak zdolne mam koty
Awatar użytkownika
Ania_83
Posty: 1415
Rejestracja: 27 lis 2011, 20:15

Post autor: Ania_83 »

Czekamy z niecierpliwością, bo piekne masz koty i chętnie wszystkie zdjęcia oglądamy :)
kotku
Posty: 4225
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:51

Post autor: kotku »

Hehe ja myślę, że Twoje koty mają dużo bogatsze życie, choćby dlatego, że są ich sztuk dwie! Czasem po prostu trudno nam w codzienności wypatrzeć te małe przygody naszych futerek. Czasem trudno znaleźć czas.
Wierzę, że coś wymodzisz kochana ;-)) :kotek:
Zablokowany