Jak sie gdzies przychodzi, to trzeba powiedziec DZIEN DOBRY

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
DomKa
Posty: 41
Rejestracja: 27 paź 2012, 14:10

Post autor: DomKa »

Byliśmy chyba w lutym (bo jeszcze na początku stycznia nie lubiłam kotów <oops> ). Rzeczywiście na pewno widzieliśmy kocura, bo chcieliśmy kocura, ale Missy chyba też :-). Pierwszy raz w życiu widziałam tyle kotów naraz i jeszcze takich słodkich.
Nawet się ostatnio zastanawiam dlaczego długowłose są tak mało popularne, choć sami chcieliśmy na początku tylko krótkowłosego, niebieskiego kocura (lilia to było takie małe odstępstwo).
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

<lol> ja tez sie zastanawiam !
Pani Krysia z hodowli, mowila, ze "taka moda po prostu", kudlacze sprzedaja sie jak cieple bulki za granice, a w Polsce w modzie sa krotkowlose. ;-))

Braciszek Missy (nie pamietam imienia) byl tez cudny. Oczywiscie my widzielismy tylko na zdjeciach, bo wyjechal z hodowli sporo przed nasza Missy...
Za to przy odbiorze Missy mialam okazje pomiziac chyba z 5 kuleczek, takich 2-miesiecznych, przeslodkich, a nawet dotknac zupelnie malenkiego, nawet nie-tygodniowego kotka (nie za dlugo, bo piszczalo toto jakbysmy conajmniej ze skory obrywali <lol> ) .

Nowe kociaczki sie juz z pewnoscia urodzily w Moon River (spodziewane byly na koniec pazdziernika).
DomKa
Posty: 41
Rejestracja: 27 paź 2012, 14:10

Post autor: DomKa »

a to przy odbiorze Missy mialam okazje pomiziac chyba z 5 kuleczek, takich 2-miesiecznych, przeslodkich, a nawet dotknac zupelnie malenkiego, nawet nie-tygodniowego kotka (nie za dlugo, bo piszczalo toto jakbysmy conajmniej ze skory obrywali <lol> ) .
My mieliśmy jeszcze lepszego farta, jak pojechaliśmy do Małego Lwa za pierwszym razem. Agnieszka pokazała nam jednodniowe maluchy z miotu H <mrgreen>.
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

Dzis pobudka o 5h45, oczywiscie Panna Gadula mialkolila przy drzwiach sypialni <hm> .
TZ nie wytrzymal, kot skonczyl "noc" na parterze domu (my spimy na gorze), z zamknietymi drzwiami na schody. Mocno jej to chyba nie przeszkadzalo, czyms sie pewnie musiala zajac, bo nie bylo jej slychac <lol>.
DomKa
Posty: 41
Rejestracja: 27 paź 2012, 14:10

Post autor: DomKa »

Biedna, słodka Missy na wygnaniu :kotek:. Już myślałam, że Twój TŻ nie wytrzymał i wpuścił kocinkę do sypialni... Missy pewnie ze zdziwienia oniemiała ;-))
Awatar użytkownika
kosanna
Posty: 1050
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:37

Post autor: kosanna »

Ja też pamiętam Neo z hodowli, był faktycznie niesamowity. Sorry, za <offtopic> , ale jestem w szoku, że człowiek nie pamięta na kiedy jest umówiony do lekarza, a zapamiętuje małego kociaka, który mu się podobał dawno temu. W Moon River nie ma teraz kociaków, ale jest taka zaprzyjaźniona z nimi hodowla Muezzi (to chyba nawet jest rodzina) i tam są teraz kapitalne kociaki. Jest niejaki Olli na którego widok <pokłon> "mdleję". Ja jestem fanką kotów czekoladowych i czarnych, kremowe nie są "w moim typie", ale ten Olli sprawił, że normalnie mogłabym mieć kremowego kota! Missy też pamiętam z hodowli <zakochana> .
Awatar użytkownika
yamaha
Genius Loci
Posty: 23442
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:02
Płeć: F
Skąd: France

Post autor: yamaha »

DomKa pisze:Biedna, słodka Missy na wygnaniu :kotek:. Już myślałam, że Twój TŻ nie wytrzymał i wpuścił kocinkę do sypialni... Missy pewnie ze zdziwienia oniemiała ;-))
<lol> Do sypialni ona wchodzi kiedy tylko chce, nie zamykamy. Rano nasza Ksiezniczka siada sobie wlasnie w sypialni, ale przy drzwiach, i gada... gada.... gada... <kciukwdół>
Awatar użytkownika
margita
Agilisowy Rezydent
Posty: 5567
Rejestracja: 17 lut 2012, 14:04
Płeć: kobieta
Skąd: zachodniopomorskie

Post autor: margita »

hihi ... <mrgreen>
Jutro rano nie będę na forum i dlatego już teraz składam Ci Yamaszko najserdeczniejsze, najwspanialsze życzenia z okazji Twojego jutrzejszego święta ... <mrgreen>
Dużo zdrówka, miłości, szczęścia, spełnienia marzeń, samych dobrych zdarzeń ...
abyś tu z nami na forum jak najdłużej była i dalej nas swoim humorem tak cieszyła ... <mrgreen>
:tort: :tort: :tort: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

samej radości :radocha: :radocha: :radocha:
Twoje zdrówko :winko:
Awatar użytkownika
Molly
Posty: 2210
Rejestracja: 05 sie 2012, 00:02

Post autor: Molly »

Masz urodzinki ?

Oj, cokolwiek świętujesz - wszystkiego cudownego :redrose: :winko:

a co do kudłaczy, piękne są, a maluchy wg mnie sto razy bardziej pocieszne niż krótkowłose, ale u nas w domach i mieszkaniach królują dywany i tapicerka... no i wiecie.... tak podejrzewam, bo pierwsza rzecz jaką pomyślałam jak zobaczyłam jedną taką futrzastą - jesuuu jak ja bym tyle kudłów ogarnęła ?
Awatar użytkownika
Becia
Agilisowy Rezydent
Posty: 10640
Rejestracja: 22 lut 2012, 09:28
Płeć: kobieta
Skąd: opolskie

Post autor: Becia »

Yamaha, Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń i dużo, dużo zdrówka :tort: :tort: :tort: :roza: :roza: :roza: :winko: :winko: :winko:
Zablokowany