Kid vel Kazimierz

Zapraszam do prezentacji Waszych kotów, wszelakiej maści, rasy i pochodzenia :)
Awatar użytkownika
manita
Agilisowy Rezydent
Posty: 3446
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:31
Kontakt:

Post autor: manita »

Witaj Kaziku :kotek:
Awatar użytkownika
damianos
Posty: 230
Rejestracja: 14 lut 2011, 20:31

Post autor: damianos »

Witamy :-)
Awatar użytkownika
Tigereq
Posty: 67
Rejestracja: 04 sty 2011, 12:17

Post autor: Tigereq »

Hello ! :kotek:
Awatar użytkownika
Bartolka
Posty: 1956
Rejestracja: 05 lis 2010, 20:51
Płeć: Kobieta
Skąd: Poznań

Post autor: Bartolka »

Witamy serdecznie :-)
Awatar użytkownika
Dracanka
Posty: 2057
Rejestracja: 26 kwie 2010, 00:20

Post autor: Dracanka »

Witajcie :-) :kotek:
Awatar użytkownika
adal75
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2011, 22:12

Post autor: adal75 »

Bardzo Wam jeszcze raz dziękujemy za tak fantastyczne przywitanie <ok> Tak więc dziś minęły 4 pełne dni od przyjazdu kotka do nas i szczerze mówiąc jestem zdziwiona, bo Kazikowi przybyło od tego czasu 300 gram <shock> , tak więc waży równe 2 kg:). Brzuszek się zaokrąglił, ale on i tak ma niespożytą energię <klaszcze> . Oby tak dalej mi zdrowo przybierał i wyrósł na dużego, leniwego kocura <serce>
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
pudelek
Posty: 377
Rejestracja: 21 wrz 2010, 19:40

Post autor: pudelek »

Śliczny kocurro <ok>
Awatar użytkownika
gosiaczek8807
Posty: 732
Rejestracja: 09 lis 2009, 00:42

Post autor: gosiaczek8807 »

Jakie oczyska <mrgreen>
Awatar użytkownika
damianos
Posty: 230
Rejestracja: 14 lut 2011, 20:31

Post autor: damianos »

Spojrzenie , bomba !
Kotek , świetny ;)
Awatar użytkownika
adal75
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2011, 22:12

Post autor: adal75 »

Ja tak się cieszę, że go mamy. Brytomania nas ogarnęła, szaleństwo się udzieliło. Ja już zaczynam myśleć o kocim towarzystwie......on jest taki uroczy:). Największą radość sprawia mi sytuacja, gdy moja córka do mnie przychodzi kilka razy dziennie jak jestem w domu i mówi,,Mamo, jak ja go bardzo kocham'', a jak jestem w pracy to dzwoni i relacjonuje co koteczek robi:). Moja córka to nie jest małe dziecko, bo jutro kończy 18 lat, a Kazik jest jej wymarzonym prezentem urodzinowym. Klaudia czeka z utęsknieniem by kocurek wyrósł i by było co przytulać mocniej, by poczuć kawał kota;). On potrafi mruczeć prawie całą dobę i to nieważne czy akurat jest w kuwecie, czy je, czy sie bawi. Troszkę mi go żal, że czasem zostaje sam, bo z moim psem to nie zbawa, zresztą nie zostawiam ich jeszcze samych razem, wolę być ostrożna mimo łagodnej natury psa. Prewencji nigdy za wiele. Cieszę się, ze mogę się z Wami podzielić naszą radością i zrobię wszystko by moje zwierzątka były zawsze szczęśliwe:)
Zablokowany